Modern, toekomstgericht technisch onderwijs
Triade Triade Triade Triade Triade Triade Triade Triade

Kerstmarkt 12 december 2019

Kom ook naar onze gezellige Kerstmarkt! U bent van harte welkom op donderdag 12 december van 19.15 tot 20.15 uur.

Dan wordt het project 'ondernemen voor ondernemen' afgesloten met een Kerstmarkt. U kunt dan verschillende producten kopen die door onze leerlingen gemaakt zijn, zoals zelf gemaakte kerstdecoraties en andere leuke kerstcadeaus. Natuurlijk kunt u ook voor een heerlijk kopje koffie en een koekje bij onze leerlingen terecht. U bent van harte welkom!

De zelfgemaakte producten zijn gemaakt tijdens de lessen techniek en door de leerlingen van onze Style & Design afdeling. De winst van alle bedrijven samen zal gaan naar Cordaid Microkrediet. Dit is een goed doel dat microkrediet verstrekt. Mensen in arme landen kunnen dan hun eigen onderneming starten om zo te voorzien in hun levensonderhoud. Daarom heet dit project ook “ondernemen voor ondernemen”.

Graag tot donderdag 12 december!

Ga terug

SG De Triade

De Triade biedt modern toekomstgericht onderwijs. Wij leiden jongeren op die kiezen voor een zekere toekomst in de techniek. SG De Triade is een kleine school met een open en vriendelijk sfeer.

 

 

Contact SG De Triade
Nijverheidstraat 2, 1135 GE Edam
T (0299) 48 00 90
Edetriade@atlascollege.nl
KvK-nummer: 37153438
BTW-nummer: 8209.71.054.B.01

 

 

 

Modern, toekomstgericht technisch onderwijs