Modern, toekomstgericht technisch onderwijs
Triade Triade

Leerlingen De Triade maken tuin van De Meermin mooier

Onze leerlingen Schilderen, Style & Design en Bouw hebben vorige week de laatste hand gelegd aan werkstukken voor De Meermin in Edam.

Er zijn prachtige steigerhouten banken gemaakt voor de bewoners en de muur in de tuin is nu versierd met schilderijlijsten voorzien van roosters. In het midden een grote foto van een boom, de vogelhuisjes die er op zitten zijn prachtig beschilderd door leerlingen van de onderbouw techniek. De lijsten kregen een frisse kleur van de schilders en werden gestyled in diverse thema’s door de leerlingen Style & Design. Het resultaat is prachtig! Wat een mooi project waarin onze leerlingen iets kunnen betekenen voor de maatschappij. Daar wordt iedereen toch blij van!

Ga terug

SG De Triade

De Triade biedt modern toekomstgericht onderwijs. Wij leiden jongeren op die kiezen voor een zekere toekomst in de techniek. SG De Triade is een kleine school met een open en vriendelijk sfeer.

 

 

Contact SG De Triade
Nijverheidstraat 2, 1135 GE Edam
T (0299) 48 00 90
Edetriade@atlascollege.nl
KvK-nummer: 37153438
BTW-nummer: 8209.71.054.B.01

 

 

 

Modern, toekomstgericht technisch onderwijs