Modern, toekomstgericht technisch onderwijs
Triade Triade

Pannakooi op schoolplein SG De Triade

Sinds kort staat er een pannakooi op ons schoolplein, waar onze leerlingen kunnen voetballen of basketballen.

Naast de tafeltennistafels op de patio zijn er nu dus nog meer mogelijkheden voor onze leerlingen om lekker te bewegen. Zijn ze te vroeg op school, hebben ze een tussenuur, willen ze tijdens de pauze niet stil zitten in de kantine of gewoon na schooltijd nog even een balletje trappen, dan kan dat. En er wordt al enthousiast gesport! Voor de veiligheid is er een net overheen gespannen, zodat de ballen - en onze leerlingen - binnen het schoolplein kunnen blijven tijdens het sporten. De pannakooi is betaald door de ouderraad.

Ga terug

SG De Triade

De Triade biedt modern toekomstgericht onderwijs. Wij leiden jongeren op die kiezen voor een zekere toekomst in de techniek. SG De Triade is een kleine school met een open en vriendelijk sfeer.

 

 

Contact SG De Triade
Nijverheidstraat 2, 1135 GE Edam
T (0299) 48 00 90
Edetriade@atlascollege.nl
KvK-nummer: 37153438
BTW-nummer: 8209.71.054.B.01

 

 

 

Modern, toekomstgericht technisch onderwijs